Сортировать по: Отображать на странице:

Мабуть, на нашій зеленій планеті не знайдеться жодного хлопчиська, який би при погляді на багато оздоблену рекламою гоночну машинку або багаторівневий гоночний трек, не побажав би негайно зіграти з її допомогою або в одиночні гонки, запускаючи машинку що є сили, - на відстань, або захоплююче посперечатися з друзями, граючи з ними спільно, звичайно ж, спір буде на тему чия машинка швидше, хто прийшов першим.

Загалом, спортивні гонки і автогонки з екстримом завжди були популярні у хлопчаків, не виключаючи хлопчаків, яким перевалило за сорок.

В цьому легко можна переконатися, поглянувши на контингент глядачів будь-яких гонок Формули-1, де б вони не відбувалися, в столиці Саудівської Аравії, або в Монако.

Іграшкові машинки, наприклад, з колекції Motormax, досить достеменно відтворені в пластмасі копії найпопулярніших марок своїх великих побратимів-автомобілів дозволять дітям зануритися в світ автомобільних фантазій, розвивати уяву і м'язи. В врешті решт будь-яку машинку дитина рано чи пізно буде запускати по підлозі на дальність, а для цього треба докладати певних зусиль, тренуючи і м'язи спини, і рук.

В якості приємного бонусу для хлопців машинки, кожна з яких виготовлена ​​з певним секретом, мають властивість зміни свого кольору, якщо, наприклад, кинути їх в ванну або в таз з водою.

Втім, досить змочити і під краном і погляду здивованої дитини постане вже не яскраво-вішневе Феррарі (фірмовий колір), а скажімо темно-синій, або кольору морської хвилі.

Звичайно, такі особливості своїх машинок дитина буде використовувати щосили, а це додаткові стимулятори для його юного уяви, що сприяють розвитку всіх якостей, які будуть абсолютно незайвими в його дорослому житті. 

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75