Сортировать по: Отображать на странице:
123
123

Іграшковими машинками грав, напевно, практично будь-який хлопчисько, що народився на планеті Земля за останні 100 років.

Багаторівневі набори-гаражі, - прикмета нашого урбанізованого часу, є приємним доповненням до машинок, в гаражі їх можна нескінченно сортувати, розділяти за кольорами та розмірами. Дитина, яка зосередженорозкладає свій арсенал машинок в двері та поверхи гаража, займається цим серйозно і захоплено.

Однак це заняття статичне, воно лише дозволить переконатися в тому, що дитина зафіксована на якийсь час на одному місці. А ось наступна динамічна розвага може змусити її схвильовано бігати по кімнаті, ловлячи відлетаючі машинки і хапати як своїх одноліток-друзів, так і батьків за руку, примовляючи, - дивись, дивись!

Це, звичайно, автотрек. Хитромудра траса довжиною в пару метрів, а іноді і 3х і 5-ти метрів, яка дозволить машинкам показати свої швидкісні якості, і займе як одну дитину, так і цілу їхню компанію.

В принципі, достатньо дорослі папи також рідко зможуть залишитися байдужими до якісно і зі смаком виконананного автотреку.

виходить, що азартне дозвілля з дитиною після придбання коробки з автотреком не складе ніяких проблем.

Зазвичай автотрек представляє собою ділянки, які можна збирати, з'єднуючи їх один з одним, що забезпечує небачений простір в моделюванні гоночних трас по своєму смаку і бажанню.

Якщо тато захоче, він зможе швиденько спорудити Формулу-1, зімітувавшидосить простий трек Moscow Raceway, а якщо захоче, то побудує автодром Istanbul Park і навіть може реалізувати в своїй кімнаті знаменитий Autodromo Enzo e Dino Ferrari Imola.

До автотреку зазвичай додається стандартний набір іграшкових машинок. Сучасна індустрія дитячих іграшок може надати і машинки, керовані дистанційно, що привнесе свою частку екстриму.

Добріавтотреки містять бортики безпеки, щоб розігнанні машинки не літали по всій кімнаті, а також деревця, містки та інші деталі красивого (можна навіть альпійського) ландшафту, автомобільні мости, різного роду стійки для моделювання хайвеїв.

Переважно, автотреки діляться за віком, зазвичай від 5 років і старше. Головна привабливість  автотрека - масовані гонки машинок, які належать цілій групі учасників, зазвичай автотрек підтримує від 2-х до 8-ми хлопців, які можуть грати в нього одночасно.

Машинки для автотрека.

Вони можуть досить добре повторювати аеродинаміку гоночних болідів, які дитина та її батьки можуть бачити на забігах «Формули-1», ну а також складатися з інших видів автомашин, більш солідних за розмірами і габаритами.

Зазвичай, машинки представляються в масштабах 1 до 64 або в масштабах 1 до 43.

Окреме слово треба сказати про пульти ДУ. Дистанційний пульт дозволить вибрати оптимальний кут зору і кращий ракурс водія-вболівальника і насолоджуватися видом машинки, яка набиратиме швидкість, виконувати запаморочливі кульбіти, а потім гальмувати.

Чим корисний автотрек в розвиваючому плані, так це тим, що, відчуваючи себе справжнім гонщиком, використовуючи машинки для того щоб проходити найскладніші траси, показуючи всю свою майстерність, дитина створює і покращує хорошу координацію рухів і ненав'язливо відточує швидкість своєї реакції.

До речі, по типу елементів живлення всі автотреки поділяютьпросто, - ті, в яких ні батарейок, ні інших джерел енергії не передбачено. Далі йдуть ті автотреки, які працюють від мережі, і ті, які працюють від акумуляторів або батарейок.

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75