Сортировать по: Отображать на странице:

Загальновідомо, що діти приймають гру досить серйозно, тому дуже важливо, щоб батьки ненав'язливо допомагали їм проходити через цей конкурс сюрпризів. Коли маленька фішка в звичайній настільній грі або кісточка в дерев'яній іграшці доміно випадає невдало, наші діти справді сумують.

Але коли в азартній грі зі своїми однолітками або ж батьками дитині випадає вищий бал або кращий номер, то їх настрій піднімається високо вгору, вони чудово себе почувають, вони горді і щасливі, навіть якщо ми, дорослі, знаємо, що це сталося лише випадково.

Таким чином, необхідно допомогти збалансувати задоволення вашої дитини.

Треба допомогти дитині, навчити його управляти тими невеликими розчаруваннями, які будуть неминуче йому випадати і ненав'язливо розповісти йому про теоріях угоди (в доміно, допустимо, це не так важливо, але зате ой як знадобиться в грі виду Монополії або Юного менеджера), познайомити з ідеєю виграшу і втрати в настільній грі.

Для малюків у віці три-чотири роки, і навіть для п'ятирічних, виграш має вирішальне значення для набуття позитивних почуттів.

Так що для батьків буде абсолютно природним і нормальним, щоб "допомогти" нашим малюкам перемогти.

А ось приблизно до шести років діти повинні почати засвоювати правила чесної гри, вже без особливих піддавків. Але можна прекрасно зрозуміти засмучення малюка, який почне іноді програвати, і тоді йому в голову зазвичай приходить ідея маленького мухлежа, лише для того, щоб досягти своєї мети прямо тут і зараз і одержати свою маленьку і іноді дуже важливу для його зарозумілості перемогу.

До речі, розумні батьки на початку гри з трохи старшою дитиною можуть ненароком запитати малюка: "Сьогодні ми граємо як зазвичай або трошки не за правилами?"

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75