Сортировать по: Отображать на странице:
12345
12345

У той час як в довгостроковій перспективі ми повинні вчити дитину моральним цінностям, етиці, громадським і корисним індивідуальним навичкам, в перші роки осягнення такого роду знань основне завдання батьків можна сформулювати нижченаведені положення.

1. Батьки, граючи зі своєю дитиною, допомагають їй стати трохи більш впевненою в собі і, не побоїмося цього слова, більш амбітною.

2. Якщо батьки грають з більш ніж однією дитиною, треба розділити членів сім'ї, які погодилися брати участь в гру на команди, причому капітанам команд (припустимо, це мама і тато) треба дати кожному гравцеві ту роботу, поставити перед ним ту задачу, яку він може робити добре.

Наприклад, молодша дитина може нести відповідальність за кидки гральних кубиків (які вона, можливо, вважає важливими, оскільки саме там концентрується на її думку Фортуна, і кожен вдалий кидок буде радувати дитину), а дитині старшого віку, наприклад, довірити сортування грошових одиниць , що мають ходіння в грі Монополія.

Коли діти перевалюють за п'ятирічний вік, вони потихеньку освоюють більш складні навички мислення і можуть почати запам'ятовувати не тільки цифри і букви, але і вбирати комплексні знання більш високого рівня.

Ось тут і може стати в нагоді поширення грамотності на основі гри.

До шести років діти можуть віддати перевагу більш когнітивно складним іграм, такі як старі добрі шашки, які вимагають таких навичок, як розробка планів, стратегія і стратегічне мислення, наполегливість і навички критичного мислення.

Деякі з переважних виборів ігор для дітей 5 і 6 років за версією американських фахівців у галузі дитячої психології:

Ерудит Юніор (торгова марка MiltonBradley): Це молодший двоюрідний брат досить складних освітніх ігор класу Ерудит, які практично всі ми знаємо і практично всі їх любимо.

Як ми знаємо, в Ерудиті використовуючи великі жовті фішки з літерами, гравці здійснюють пошук відповідних до них слів, які вже написані на одній стороні ігрового поля.

Зворотній бік гри має розграфлену сітку, де діти старшого выку зможуть створювати свої власні слова.

Основні особливості гри: сприяє дитячої грамотності та підвищенню мовних навичок.

Boggle Юніор (торгова марка ParkerBrothers і Hasbro): це своєрідна прелюдія до звичайної гри Boggle - яка вважається однією з кращих навчальних ігор для дітей старшого віку в англомовному світі. В юніор-версії Boggle на додаток до кубиках гравці використовують картинки, щоб зв'язати разом букви і слова.

Основні особливості гри: навчає буквам, словам, правильному їх написанню.

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75