Сортировать по: Отображать на странице:
123
123

Як ми всі добре знаємо, триколісні велосипеди призначаються для безпечного катання діточок, що знаходяться у віці від десяти місяців до чотирьох-шести років.

Три колеса, дають велосипеду стійкість, а дитині можливість  безпечно навчатися таким важливим для його подальшого життя (і майбутньої їзді на підлітковому, міському, туристичному, а потім, можливо, гірському і екстремальному велосипеді) якостям, як збереження рівноваги при русі, поліпшенню координації та дитячого вестибулярного апарату.

Також триколісний друг познайомить малюка з самими базовими основами, з самими азами управління. Також загальновідомо, що їзда на триколісному велосипеді обов'язково буде поволі розвивати навик орієнтування дитини в навколишньому просторі.

Також їзда поліпшить (поступово) його координацію, збільшить швидкість реакції (що знову ж буде вельми корисно надалі, особливо для занять спортом), а також катання на легенькому велосипеді забезпечить розумний фізичний розвиток малюка, створить навантаження для збільшення його маленьких м‘язів.

Тепер пройдемося по тих конструктивних особливостях дитячих триколісних велосипедів, які представляють для батьків малюка особливий інтерес:

- Рама триколісного велосипеда. Основним матеріалом рами є сталь, набагато більш рідкісний випадок, - це коли рама велосипеда виготовлена ​​з алюмінію і зварюванням прикріплена до решти конструкції.

- Батьківська ручка. Така ручка зазвичай дозволяє просто контролювати швидкість руху (некерована ручка). Вона ж може управляти і кермом велосипеда (керована ручка).

І перший і другий тип ручки регулюється по висоті, в залежності від зростання дорослої людини.

- Поручень безпеки або спеціальні пристебніть ремені, які допоможуть дитині не випасти з сідла.

- Тент або парасольку, який можна складати і розкладати. Вбереже сідока і від занадто яскравого і гарячого літнього сонця або від противного дрібного дощику.

- Багажник велосипеда дозволить перевозити невелику кількість іграшок, не навантажуючи при цьому руки батьків.

- Аксесуари для розваги дитини. Сучасні велосипеди можуть бути обладнані різноманітними пристосуваннями, які привернуть увагу дитини і дозволять погратися ними не злазити з сідла, наприклад, коли мама зупинилася поговорити з подругою.

Це можуть бути різномасті клаксони, музичні панелі (працюють від батарейок), хитромудрі пристосування для мильних бульбашок, а також миготливі вогники на панелі велосипеда.

Дизайни триколісних велосипедів радують сучасних малюків та їх батьків своїх фантастично великою різноманітністю. Велосипеди можуть бути стилізовані у вигляді поліцейських мотоциклів, а також можуть бути прикрашені фігурками різних звірят. Про різноманітність кольорів і говорити не доводиться, моделі прикрашаються колірними гамами на будь-який вибір і на будь-який смак.

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75