Сортировать по: Отображать на странице:
123
123

Хороший ляльковий будиночок може зайняти захоплюючим моделюванням, меблевим плануванням і відтворенням різноманітних сімейних відносин і ситуацій як одну дівчинку, так і цілу їхню компанію.

Головне щоб вони при цьому не посварилися: розставляючи лялькові меблі і вибираючи колір фіранок. Звичайно, що ми, дорослі розуміємо всю важливість таких ігор, які сприяють розвитку цілого букета соціальних якостей, а також покращують дрібну моторику майбутніх хозяюшек.

До речі, сучасна індустрія іграшок досить чітко ділить лялькові будиночки за двома типами, які зазвичай ставляться до абсолютно різних іграшкам.

Перший тип розглядає будинок для ляльок в якості об'єкта, який зможе порадувати завзятого колекціонера, так як ці будови копіюють знамениті будинки минулих епох, наприклад особняк в вікторіанському стилі (пам'ятаєте, як у Джерома К. Джерома описаний подібний стиль внутрішнього оздоблення, - різьблений дуб, багато різьбленого дуба ...)

І не тільки сам зовнішній вигляд будиночка, але і його інтер'єр буде радісно свідчити про те, що так, він, класичний будинок з швейцарського кантону. Про це скажуть і кольори його шпалер, і посуд, розставлений ​​по мініатюрним кухонним полкам, і меблі, відповідній епосі, і матеріал (принаймні, його зовнішній вигляд) з якого все це свого часу виготовлялося, - все буде відповідати.

Звичайно, що активно експериментувати з перестановками в подібному будиночку не вийде, а давати його «на пограти» компанії маленьких дівчаток закінчиться, швидше за все, для даного твору мистецтва вельми і вельми погано.

Отже фактично перший тип будиночків для ляльок пропонує не гру в будинок або, скажімо, сім'ю, а гру в відтворення статичної картинки.

Будинки для ляльок другого типу, зокрема, представлені у нас розраховані на активне використання, на часту гру. Звичайно, їх теж можо поставити на полицю і також милуватися ними, немов через скло вітрини. Однак грати з ними краще.

Така гра покликана пробудити фантазію дитини, може простимулювати його помічати а також відтворювати якісь життєві або сімейні моменти під час ігрового процесу, і просто копіювати поведінку або мова живуть з ним батьків та інших родичів. До речі, принаймні один знаменитий комік, - Джим Керрі, вдало скопіював риси поведінки свого дядька, будучи на шляху становлення свого іміджу.

Якщо обережно спостерігати за іграми малюка, то можна підмітити, яку кімнату або приміщення будинку він вважає основним, а які не дуже. Справді, цікаво дізнатися, чи любить більше дитина кухню, де зазвичай метушаться його мама або її свекруха, або кімнату, де на дивані лежить, поглядаючи телевізор, тато. Втім, папа, може знаходитися і в кріслі прямо перед телевізором. Маленька дитина, переміщаючись по будинку, перенесе потім ці рухи в ігрові сцени з ляльковими будиночками.

До речі, будиночки для ляльок (а не тільки військові бази та гаражі), існують і для хлопчиків, причому деякі інтер'єри просто фарбуються в синій колір, а для дівчаток, звичайно ж, в червоний або рожевий.

За віком, лялькові будиночки діляться на ті, де наявність дрібних деталей зведено до мінімуму (від 3-х років), а для малюків постарше всяких цікавих дрібниць може бути значно більше.

Будемо сподіватися на те, що веьсма позитивним виявиться вміння наших дітей вчитися змалку жити у власній квартирі, а то і в цілому будинку!

Головна
Каталог
Про нас
Умови
Контакти
Реєстрація
Київ
(044) 383-40-57, (098) 612-76-75