Толокари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Толокари – транспорт для активних дітей


Одним із важливих етапів дорослішання для дитини вважається самостійна ходьба. Існує багато іграшок, які допомагають малюкові зробити свої перші кроки, але корисними є ті, якими можна буде гратися і після того, як малюк почне ходити самостійно.

Великим попитом у батьків і дітей молодшого віку користуються толокари або машинки-каталки, які розраховані на тривале використання.

Інтернет-магазин Белес Україна пропоную толокари для дітей оптом.

Чому потрібна саме ця іграшка

Іграшки такого типу потрібно купувати в той момент, коли малюк почне виявляти інтерес до ходіння.

Тримаючись за стійкий автомобіль малюк зможе зробити свої перші впевнені кроки під наглядом когось із дорослих. Для цієї мети можна використати і спеціальні ходунки, але інтерес до них в дитини пропадає відразу, як тільки вона навчиться ходити, а толокар ще довго буде дарувати радість малюкові, якому важко всидіти на одному місці.

Вже починаючи з 2-річного віку ця іграшка набуває трохи іншого призначення. Саме в цей час дитинча навчиться кататися, відштовхуюсь від підлоги ніжками.

Іграшку можна брати на прогулянку в сквер або парк, але необхідно уважно слідкувати за дитиною, бо цей транспорт може розвинути завелику для дитини швидкість.

Що входить в комплект толокара

Більша частина толокарів має музичний сигнал – це можуть бути мелодії або імітації звуків автомобілів. Компанія Белес Україна пропонує дитячі толокари для дівчаток і хлопчиків. Майже для кожної машинки передбачений зручний багажник, в який можна покласти всі улюблені іграшки. Широке кермо з музичною панеллю не залишить байдужим жодного малюка. Дитина буде любити свій перший транспорт і з задоволенням кататися на ньому не один рік.

Вибір толокара

Висока ціна не завжди відповідає високій якості, тому, коли ви купуєте машинку-каталку, обов’язково зверніть увагу на такі деталі:

  • міцність пластику і відсутність запаху;
  • стійкість;
  • металеві осі на колесах;
  • наявність захисту від перевертання;
  • відсутність гострих кутів.

При покупці толокара потрібно орієнтуватися на вік дитини і вибирати самий безпечний і привабливий варіант.

text_show_all_text text_hide_all_text