Автокрісла, коляски, манежі

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Як вибрати автомобільне крісло для немовляти?


Законодавства більшості розвинених країн вимагають від водіїв обов’язкову наявність дитячого автокрісла, якщо в машині є малі діти. За статистикою ці пристрої більше ніж удвічі зменшують травмування діток під час аварії. Не дивно, що з кожним днем попит на дитячі автосидіння невпинно зростає. Таке крісло пов’язане не тільки з безпекою: у ньому дитинча почувається комфортно навіть під час тривалих подорожей. На що слід звертати увагу, купуючи дитяче автомобільне крісельце?

У каталогах для оптового продажу представлені крісла для малят різного віку та ваги. Крім цього, дбайливим батькам, вибираючи такий пристрій, слід узяти до уваги:

  • матеріал, з якого виготовлено крісло;
  • варіанти кріплення; способи встановлення (за напрямком руху, проти напрямку руху, універсальне);
  • кількість точок кріплення (зазвичай від трьох до п’яти);
  • хто є виробником.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати не тільки якісні автокрісла, а також коляски гуртом, не виходячи з дому. Кожен пропонований нами товар є сертифікованим і відповідає всім стандартам якості. Більш того, усі вироби мають гарантію від виробника.

Стандарти якості для автокрісел і правила перевезення малих дітей

Вибираючи автомобільне крісло для дитини, слід звернути увагу на результати спеціальних краш-тестів. Дослідіть в інтернеті інформацію про німецькі та інші популярні тести. Так ви взнаєте точні дані певної моделі крісла. Також якісне крісло зазвичай супроводжується сертифікатом безпеки ЕСЕ від Європейської комісії та міжнародним стандартом якості ISO.

Подумайте ще над тим, скільки часу вашій дитині прийдеться сидіти в кріслі під час їзди. Для короткочасних подорожей достатньо придбати виріб типу 0+. Моделі цієї групи підходять для дітей вагою до 13 кг. Одні крісла можуть бути просторі, інші — більш компактні. Різною буває і м’якість сидіння.

Дітей рекомендується садити в машині лицем проти напрямку руху. Такі вимоги сприяють безпеці вашого дитинчати. Спеціалісти радять саме так перевозити дітей, аж поки не зміцнішає шия маляти і воно не навчиться сидіти самостійно. На нашому сайті ви можете купити якісні моделі автокрісел за невисокою ціною.

text_show_all_text text_hide_all_text