Санки, снігокати

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Санки та снігокати – улюблений зимовий транспорт для малечі


Зима – це не лише період тріскучих морозів та снігопадів, але ще й найвеселіший час року, що дарує дітям багато сезонних розваг. Одним із найулюбленіших серед малечі занять під час зими е, безумовно, катання на санках. Якщо ваша дитина ще не має санок, час замислитися над їх придбанням. Для найменших, санки можуть стати чудовою альтернативою колясці, адже сніжним покровом вони пересуваються набагато легше.

Види дитячих санок

На даний час, асортимент дитячих санок є дуже великим. В залежності від матеріалу, санки можна поділити на:

  • дерев’яні;
  • пластикові;
  • металеві;
  • комбіновані.

Щодо саней, їх також існує багато видів, зокрема:

  1. Класичні сані на металевій основі з дерев’яним сидінням. Як правило, ця проста модель має зручну спинку та додаткові обмежувачі по боках, що унеможливлюють випадання дитини під час катання з гірки.
  2. Класичні сані зі штовхачем – чудовий варіант для малечі. Такі сані використовують для перевезення малих дітей у зимовий час. Згодом, коли дитина підросте, ручку можна зняти та використовувати санки у звичний спосіб.
  3. Санки-коляска. Ця модель є новинкою на сучасному ринку. Вона не лише значно полегшує прогулянку з дитиною, але й надійно захищає малюка від снігу та холодного вітру, завдяки наявності зручного капюшона.
  4. Снігокати – найулюбленіший серед дітей вид зимового транспорту. Міцні пластикові полози добре ковзають по снігу, а руль допомагає кермувати снігокатом під час спуску з гори.

Де придбати якісні санки для дітей

Санки для дітей можна придбати на сайті компанії Белес в Україні. Наша фірма пропонує якісні та надійні санки за доступними цінами. Наші досвідчені працівники допоможуть вам підібрати товар та оформити замовлення. Вибрати товар ви можете в нашому виставковому залі або на сайті https://beles.com.ua , де розміщений зручний каталог нашої продукції. Ми пропонуємо своїм клієнтам зручну систему оплати та безкоштовну доставку оплаченого товару по всій Україні. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки та відстрочку платежу. Якщо ваш бізнес пов’язаний із товарами для дітей, і у вас є потреба в придбанні дитячих санок оптом, то компанія Белес є надійним партнером, що гарантує високу якість товарів та прозорі умови співпраці.

text_show_all_text text_hide_all_text