Sluban Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

 

Купити гуртом конструктор Sluban (Слюбан) за низькою ціною — інтернет-магазин Белес Україна

Конструктор Sluban є доступним рішенням для дітей, сумісне з іншими брендами конструкторів, такими як LEGO і Qman. Ця сумісність робить його популярним у всьому світі, тому що за невеликі гроші можна розширювати свій світ іграшкових блоків до вражаючих розмірів.

Бренд Sluban був представлений на ринку у 2004 році та швидко завоював популярність серед дітей та їхніх батьків. Починаючи з 2007 року, Sluban виступає в ролі імпортера та дистриб'ютора конструкторських наборів Sluban по всій Європі.

Цікавий факт: Щороку бренд Sluban представляє свої нові конструктори на Ярмарку іграшок у Нюрнберзі. Таким чином, лінійка конструкторів для дітей постійно оновлюється новими продуктами, які потім можна придбати на сайті Белес.

Які серії конструкторів Sluban існують?

Асортимент конструкторів Sluban великий, охоплюючи різні тематики та вікові групи. В інтернет-магазині Белес представлено понад 25 серій, таких як Sluban Army, Sluban Town, Sluban Police, Sluban Titanic та інші.

Кожен конструктор Sluban пропонує захоплюючий сюжет для тривалої гри, включаючи високоякісні пластикові блоки та тематичні фігурки чоловічків. Каталог конструкторів Слубан на сайті Белес пропонує серії як для хлопчиків (танки, машини, кораблі, літаки, роботи), так і для дівчаток (замки, ферми, зоопарки, тварини).

При виборі конструктора Слубан для дітей можна звернути увагу на популярні серії, такі як:

  • Sluban Army (Слюбан Армія)
  • Sluban Town (Слюбан Місто)
  • Sluban Police
  • Sluban Titanic
  • Sluban Tank (Слюбан Танк)
  • Sluban Space (Sluban Космос)
  • Sluban Car Club (Sluban Автоклуб)
  • Sluban Fire
  • Sluban Авіація

Переваги іграшкових конструкторів Sluban

Усі батьки знають, як діти із задоволенням граються з конструкторами – це не лише цікаво, а й весело. У чому полягають основні переваги конструкторів Sluban? По-перше, вони допомагають розвивати в дітей віком звичку зосередженості завдання. По-друге, діти вчаться бути більш обережними, уважними та терплячими. По-третє, використання конструктора Sluban сприяє покращенню дрібної моторики, розвитку логічного та просторового мислення, а також посиленню здатності до запам'ятовування.

Де виробляють конструктори Sluban?

Кожен конструктор Sluban створюється на сучасних заводах у Китаї, обладнаних сучасним обладнанням для виробництва високоякісних товарів. Іграшки, що виходять з конвеєра, виготовлені із міцного пластику. Вони не лише яскраві та красиві, але й легко та надійно з'єднуються один з одним. При необхідності дитина легко може розібрати свою споруду.

Зручність використання конструкторів Sluban

Кожен набір Sluban забезпечений докладними покроковими інструкціями та ілюстраціями. Це забезпечує легкість збирання, дозволяючи дітям створювати свої міста мрії. На сайті Белес є різні серії конструкторів Sluban за гуртовими цінами, що робить цей бренд унікальним та доступним для всіх підприємців.

Для найменших будівельників виробник Слюбан розробляє набори з більшими блоками і меншою кількістю деталей. Таким чином, можна підібрати набори різної складності та поповнювати власну колекцію новими сюжетами.

А для любителів проводити багато часу, збираючи конструктор, бренд Sluban запустив серію Sluban Table (столик слюбан), що дозволяє придбати столик конструктор мрії. Столик із конструктором Слюбан — зручне місце для ігор, де малюк може не лише розважатися, а й навчатися.

Конструктори Sluban — купити гуртом в інтернет-магазині Белес Україна

Купити оптом конструктор для дітей Слюбан на сайті Белес легше простого. Вибирайте конструктори Sluban, що сподобалися, оформляйте замовлення і радуйте своїх клієнтів якісним товаром.

Купити конструктор Sluban для дитини означає дати йому простір для творчості та фантазії. Конструктори Слюбан — це недорогі конструктори, які припадуть по кишені кожному з батьків, а висока якість іграшок дозволила їм завоювати всесвітню славу.

text_show_all_text text_hide_all_text