Шкільні зошити, щоденники Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Шкільні зошити та щоденники за гуртовими цінами в магазині Beles


Канцелярські товари для записів нині виготовляються у звичному форматі: з якісного паперу, з певною кількістю аркушів та чіткою розміткою. Усе відповідає стандартам, змінюється лише дизайн обкладинки. Якщо вас цікавлять зошити, блокноти, шкільні щоденники гуртом, у каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете все необхідне, а навіть більше. У нас є великий вибір канцтоварів як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Асортимент зошитів

Зошити, що продаються на віртуальних полицях нашого магазину, передусім призначені для школи. Аркуші в них з’єднані спіраллю, звичайними скобами або прошиті. У нас ви знайдете зошити в лінійку, клітинку, а також для нот. Вироби умовно можна розділити на такі категорії:

  • Прості зошити на 12 та 18 аркушів із різним оформленням обкладинок: тонкі, цупкі, з малюнками супергероїв, тварин, природи чи виконані в лаконічному стилі.
  • Загальні зошити товщиною від 24 до 96 аркушів у барвистих твердих обкладинках. Є можливість також замовити шкільні зошити гуртом великими партіями з більш стриманим оформленням.
  • Зошити для нот формату A5 та B5.

Асортимент щоденників та блокнотів

Сучасні виробники пропонують великий вибір товарів цієї категорії: від звичайних, скріплених скобами, до вишуканих у книжковій палітурці. У нашому магазині для оптової закупівлі є:

  1. Шкільні щоденники з м’якою та твердою обкладинками з барвистим і простим дизайном.
  2. Щоденники для музичних шкіл із тематичним оформленням сторінок.
  3. Блокноти різних розмірів, прошиті, з надійною обкладинкою для тривалого використання.

Наша продукція орієнтована передусім на учнів шкіл та студентів, вирізняється високою якістю та екологічно нешкідливі. «Beles» реалізує товари тільки від перевірених виробників. Тут ви можете придбати зошити оптом за вигідними цінами. Принцип роботи компанії «Белес»

Товари, які ми реалізуємо, адресовані дітям, тому всі вироби:

  • безпечні у використанні;
  • вирізняються бездоганною якістю;
  • мають привабливий зовнішній вигляд.

Ми пильно стежимо за тим, щоби продукція завжди відповідала всім цим вимогам. Водночас ми організували роботу з замовниками так, щоби враховувати всі побажання клієнтів щодо оплати, комплектування та доставки. Якщо ви вирішите придбати щоденники чи інші канцелярські товари в нас, то зможете розраховувати не тільки на продукцію високої якості, але й на чудове обслуговування і зрештою на суттєву економію.

text_show_all_text text_hide_all_text