Товари для малюків Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Що купувати дитині?


Багато іграшок не буває якщо є малюк. У кожному домі можна побачити музичні іграшки, розвиваючі, в залежності від віку дитини. Кожен хто вирішив завітати в гості бере з собою подарунок для малюка. Але мало хто запитає у батьків яка іграшка буде корисною в тому або іншому віці.

Корисні іграшки

Найвигідніше купувати іграшки для малюків оптом. Батьки та родичі маляти економлять від 20 до 50 відсотків вартості іграшок. Одну ляльку ніхто не купує, найчастіше купується одразу кілька іграшок. Частіше всього батьки віддають перевагу:

  • Брязкальцям;
  • Конструкторам;
  • Пірамідкам, кубикам;
  • Зубогризкам;
  • Надувним іграшкам;
  • Стікам з фігурками;
  • Іграшкам для купання;
  • Розвиваючим наборам;
  • М’яким іграшкам.

Але для повноцінного розвитку необхідно мати кілька корисних наборів. Це можуть бути конструктори для малюків, збираючи які вони сконцентрують свою увагу на процесі. Пальчики будуть розвивати дрібну моторику, очі - зір, а фігурка - мислення.

Малюки люблять неваляшки за їх синхронні дії, гарне вбрання і легкість в грі. Брязкальця дозволяють розвивати увагу і слух. Маленькі дітки вчаться хапати іграшки, махати ручками, намагаються самостійно координувати свої дії.

Дуже важливу роль в житті дітей у віці до 6 років грають іграшки для купання. Ванна - це особливе місце в якому дітки почувають себе комфортно. Їм подобається плескатися з іграшками, вони вважають їх своїми друзями, розмовляють з ними. Таким чином діти вчаться доглядати за близькими і за собою. Купаючи іграшок малюк освоює процес, який в подальшому переносить на себе. До вибору іграшок для ванної необхідно поставитися відповідально, так як велика ймовірність того, що малюк може взяти іграшку в рот.

Музикальні іграшки

Сучасні музичні іграшки не тільки видають різні звуки, а й відображають голос дитини. Виробники вбудовують звукові пристрої в різні іграшки для того, щоб діти різних вікових груп мали з ними контакт. Малюки знайомляться з новими звуками м'яких іграшок, а дітки більш старшого віку навчаються натискати кнопки мобільних телефонів.

Музичні іграшки привертають увагу дітей. Якщо дитина намагається грати на іграшковому музичному інструменті, вона розвиває свою моторику, зір, голос, слух. Музичні іграшки грають важливу роль в розвитку дитини як і багато інших. У дитинстві не повинно бути заборон на види іграшок. У дитинстві кожної дитини має бути багато видів іграшок в залежності від віку.

text_show_all_text text_hide_all_text