Розвиваючі іграшки Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Функції і користь розвиваючих іграшок


У кожного віку виключно свій тип іграшок. Так що купити десятирічній дитині брязкальце ну ніяк не вийде. Обов’язково потрібно враховувати ціль, яку переслідує той чи інший інструмент ігор. В більш дорослому віці він повинен не лише розважати, а й розвивати несформовану особистість.

Найпопулярнішими у педагогів і батьків є сучасні розвиваючі іграшки, що впливають на такі якості характеру, як наочно-образне мислення, самостійність, кмітливість, творчі здібності, механічна і довільна пам'ять, цілісне і зорове сприйняття, довільна увага, наочно-образне і словесно-логічне мислення. Малюк вчиться аналізувати послідовність своїх дій; розширює власні уявлення про предмети і явища навколишнього світу; удосконалює описову, оповідну і діалогічну мови; набуває початкові навички порівняння об'єктів, навчається виділяти суттєві зв'язки між предметами; розвиває інтелект.

Види та асортимент

На сторінках інтернет-магазину представлені розвиваючі іграшки оптом та у роздріб, класифіковані за функціональним призначенням. Це набори для творчості та експериментів, які складаються з різних інструментів, матеріалів та речовин, призначених для продуктивної дитячої праці. Наприклад, можна скласти картинку з піску, або власноруч виліпити фігурку з гіпсу, зварити мило «хенд-мейд» чи організувати справжню лабораторію парфумів. Також знайдуться різноманітні набори для археологічних розкопок, матеріали юного хіміка тощо.

Майбутнім чоловікам прийдуться до душі настільні футбол та хокей, які розповивають лідерські якості і природне прагнення перемагати, а маленьким леді – власні сюжетні ігри за участю симпатичних фігурок. В наявності каталогу також є дитячі конструктори з пластику і заліза, різноманітні пазли, мольберти для малювання, художні гравюри, інтерактивні плакати і дитячі комп'ютери. Вас порадують доступні ціни на розвиваючі іграшки для дітей і дуже широкий асортимент товарів.

В інтернет-магазині http://beles.com.ua ви можете:

  • вивчити детальну інформацію про іграшки на сторінці товару;
  • проконсультуватися з менеджерами та уточнити будь-які актуальні питання;
  • замовити вибраний товар з каталогу з доставкою додому;
  • високу якість сервісного обслуговування.

Всі представлені набори сертифіковані і перевірені на якість та екологічну безпеку.

text_show_all_text text_hide_all_text