Металеві моделі

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Металеві машинки для дітей


Мініатюрні, креативні та привабливі металеві машинки для дітей – це класика дитячих іграшок. Навіть солідні чоловіки поважного віку продовжують збирати рідкісні колекційні металеві машинки, яким відводиться почесне місце на їхніх полицях. Популярність автотранспорту в мініатюрі з металу обумовлена надійністю та довговічністю матеріалу, що використовується в процесі виготовлення колекції машинок. Розробники спромоглися до найменших деталей відтворити конструкцію машини в мініатюрі, тож дитячі металеві машинки оптом подекуди можуть слугувати чудовим наочним посібником для тих, хто серйозно захоплюється автомобільною технікою. Для дитини, маленька машинка стане універсальним засобом для набуття нових знань та світогляду.

Види дитячих залізних машинок

В нашому інтернет-магазині «Белес» покупці можуть придбати як популярні моделі металевих машинок, так і дуже рідкісні. Ми працюємо з надійними брендами, яки випускають лише якісну продукцію для дитячих ігор. Металеві машинки покращують моторику рук та допомагають малечі розвивати свої здібності з пізнання базових азів техніки. Кожний виробник металевих іграшок зміг в повній мірі дотриматися вимог до дитячих іграшок, які мають розширяти світогляд дитини.

Наші колекції дитячих іграшкових машинок представлені наступними категоріями:

  • гоночні мініатюрні автомобілі;
  • інерційні машинки з популярних мультфільмів;
  • стилізовані моделі – таксі, сільськогосподарська техніка, вантажівки;
  • елітні моделі автотранспорту;
  • позашляхова техніка;
  • лімузини, кабріолет та ін..

Класифікація дитячих металевих машинок

У відповідності до вимог безпечної експлуатації іграшок, усі автомобілі, що вироблені з металу, мають високий рівень безпечності для використання їх дитиною. В цілому, ці дитячі іграшки можна класифікувати за наступними критеріями: Розмір. До категорії дитячих металевих машинок відносяться моделі, що виготовляються в масштабі від 1:12 до 1:87. Обираючи модель машинки, слід орієнтуватися на вік хлопчика.

Вартість. Кожний виробник має свої секрети та нюанси виготовлення дитячих металевих машинок.

Ціна продукції залежить від функціональних можливостей іграшки, а також від ряду додаткових чинників, включаючи дизайнерський стиль виконання іграшки.

Усі дитячі іграшки сертифіковані та допущені до продажу по всій території України без обмежень.

text_show_all_text text_hide_all_text