Іграшки для хлопчиків Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Виликий каталог та доступні ціни - іграшки для хлопчиків в магазині Белес


Сучасна іграшкова індустрія постійно збільшує асортимент завдяки впровадженню інноваційних технологій, та удосконаленню існуючих виробів. Іграшки для хлопчиків мають на меті не тільки розважити дитину, але й повинні сприяти розвитку інтелекту, моторики та елементарних навичок. Серед різноманіття товарів ланка для хлопчиків поділяється на кілька категорій:

  1. Машинки та інші види транспорту;
  2. Іграшкова зброя та рольові набори;
  3. Роботи і солдатики;
  4. Інтерактивні іграшки;
  5. Радіокерована техніка;
  6. Треки і залізниці;
  7. Конструктори та інші розвиваючі набори.

Крім того, іграшки мають відповідати віковій категорії дитини: до 3-х років, від 3-х до 8-ми, та від 8-ми років і старше.

Іграшки для малюків

До іграшок, що призначені хлопчикам молодшого віку, існують підвищені вимоги безпеки. Вони мають відрізнятися за кольором, фактурою матеріалу, повинні надавати дитині різноманітні звукові, тактильні та зорові враження. Допомагати малюку знайомитись із навколишнім світом. В цьому віці дитині цікаво не тільки грати іграшкою, а й уявляти як вона зроблена, розбирати її, та лагодити. Останнім часом великої популярності набули іграшки, що відтворюють улюблених героїв мультфільмів, комп’ютерних ігор, кіногероїв. Наприклад: трансформери, динозаври, людина-павук та інші.

Іграшки призначені для хлопчиків старшого віку

Іграшки, призначені для хлопчиків старшого віку, також повинні сприяти розвитку та відповідати вимогам безпеки. За допомогою цих ігор, хлопці будуть вчитись спілкуванню і взаємодії з однолітками, поповнювати знання про навколишній світ, розвивати навички. Улюбленими в цьому віці стають машинки і конструктори, а також з’являється інтерес до радіокерованих моделей.

В будь-якому віці іграшка повинна бути джерелом нових знань і можливостей.

Шукаєте корисну іграшку для свого хлопчика – звертайтесь до нас!

Відомі бренди пропонують широкий асортимент іграшок для хлопчиків на ринку України. Каталог інтернет магазина «Белес Україна» http://beles.com.ua/ налічує понад 2000 найменувань товарів цієї категорії. За прийнятними цінами ми пропонуємо придбати іграшки для хлопчиків оптом. Широкий асортимент нашого каталогу регулярно поповнюється новинками іграшкової індустрії від європейських, вітчизняних та азіатських виробників. Ми пропонуємо іграшки для хлопчиків тільки гарантованої якості, які задовільнять вимоги кожного покупця.

text_show_all_text text_hide_all_text