Ляльки, пупси, фігурки

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитячі Кукли, пупси, фігурки: яскравий світ дитинства


Сьогодні в іграшкових магазинах просто безліч ляльок – від їх різноманіття буквально мерехтить в очах. Та й купити можна дитячі кукли оптом і у роздріб, якщо є потреба, бажання та можливість. Дійсно, ляльок багато не буває, адже кожна – від справжнього немовляти-пуса до Барбі, ніби тільки зі сторінки голлівудського журналу – відображає конкретну соціальну роль і багато чому вчить маленьку даму. І звичайно ж, у наш час в ляльки можуть грати не тільки дівчатка, але й майбутні чоловіки.

Види сучасних кукол: як зробити вибір?

В першу чергу, треба згадати історію цих милих іграшок. У ляльки люди почали грати з давніх пір. На місці древніх поселень до сих пір вчені продовжують знаходити фігурки з глини та ганчір’я. Кукла для дівчаток завжди була своєрідним символом материнства. Граючи, дівчинка вчилася її вмивати, одягати, вкладати спати і таким чином, в ігровій формі, готувалася до справжнього, дорослого материнства в майбутньому.

Пупси - мабуть, самі популярні й традиційні ляльки, які розвивають вчать малюків бути відповідальними, добрими, уважними і співчуваючими ближнім. Зараз пупси оптом можна купити як у вигляді крихітних голяків, так і натуральних немовлят. Більш того, «як справжні іграшки» мають всі предмети догляду у комплекті по типу горщика або колиски. Такі кукли вміють приймати їжу, плакати і навіть справляти природні потреби! Зазвичай пупси-малюки починають цікавити дітей трьохлітнього віку – і цей час активно розвивається образне мислення і з'являється симпатія до рольових ігор.

Прорив у виробництві дитячих ляльок відбувся, коли виробники почали експериментувати з іміджем. І першим підсумком такої роботи став величезний успіх ляльок Барбі, яка, на відміну від своїх скромних попередниць, стала уособлювати красиву, незалежну та успішну сучасну жінку, що знає, чого хоче. Образ Барбі справді ідеальний. Вона виглядає дуже красивою білявка з гарною фігурою. У Барбі є власний будинок, оснащений за посліднім словом техніки, а то й декілька, гарний автомобіль, а в прогулянках її супроводжує власний наречений — красень Кен.

Робимо заказ – даруємо дитині свято

В нашому інтернет-магазині кожен бажаючий має змогу придбати барбі оптом та у роздріб. Також тут знайдуться і інші популярні серії у асортименті – Вінкс, Монстер Хай - буді які на ваш смак. Ми гарантуємо:

  • актуальні «полиці» каталогу, де розміщений модний і корисний товар;
  • прийнятну цінову політику та приємні знижки для постійних клієнтів;
  • зручну форму заказу та оплати будь-яким сучасним способом;
  • безкоштовну доставку в межах України.
text_show_all_text text_hide_all_text