Дитячі меблі Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Транспорт для дітей (дитячий транспорт)


Маленька особистість вчиться жити в соціумі, ладити з іншими людьми, за рахунок рольових ігор стає повноправним членом суспільства. А вірними друзями та помічниками в цьому особистісному становленні є іграшки.

Класифікація дитячого транспорту і нюанси вибору

Напевно кожна дитина, як і доросла, мріє про свій транспорт. На сьогоднішній день дітям можна купити самокати, велосипеди, електромобілі, скейти і так далі. Величезний вибір різних транспортних засобів для малюків будь-яких вікових категорій представляє увазі дбайливих батьків інтернет-магазин http://beles.com.ua/, який знає як зробити дитинство вашого малюка ще більш рухомим і швидким.

Транспорт для дітей поділяється за віком малюка. Зараз придбати його не вважається проблемою, однак вибираючи модель не поспішайте, так як правильно підібраний автотранспорт не лише вбереже малюка від різних травм, однак і дасть йому масу позитивних почуттів від появи новоспеченого «сталевого» друга. Найбільш популярними видами сьогодні вважаються:

  • Електромобиль – спеціальна машинка на акумуляторі, якою можна керувати штовхаючими рухами або простими натисканнями на педалі. Моделі такого виду найчастіше мають невеликі габарити і масу. Електромобілі для більш дорослих діток можуть бути оснащені різними додатковими функціями, наприклад, фарами, звуками сирени, перемикачами швидкостей.
  • Триколісні велосипеди для самих маленьких діток, віком від півтора років, мають дуже легку вагу, тому є простими і зручними в застосуванні. Вони допомагають розвивати опорно-руховий апарат і почуття рівноваги.
  • Двоколісні велосипеди краще всього підійдуть діткам, які вже досить сильні фізично і зможуть утримати транспорт і себе на ходу.
  • Толокари це унікальна машинка, оснащена великими колесами і зручним сидінням. Комфорт користування обумовлений двома якостями: по-перше, такий транспорт легко штовхати дорослому, по-друге, їм легко управляти самій дитині. Для самих маленьких атрибут може виконувати роль надійних ходунків.
  • Санки – невід’ємна частина зимового дозвілля.

Переваги вигідних покупок

Наш інтернет-магазин пропонує кожному бажаючому придбати дитячий транспорт оптом та у роздріб. Ми допоможемо зробити все необхідне для максимально вигідної покупки, щоб ваша дитина в будь-який час змогла кататися на своєму власному транспорті, отримуючи величезне задоволення. Вибрати ж подарунок для малюка ви можете, орієнтуючись як на свій смак, так і на допомогу наших менеджерів.

text_show_all_text text_hide_all_text