Зброя

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитяча зброя – іграшки для справжніх хлопців


Автомати, середньовічні луки та мечі, класичні водяні пістолети – все це аксесуари для ігор, де потрібна кмітливість, фізична витримка та жвавість. Взаємодія с безпечною зброєю дозволяє хлопчиками грати в дієві рольові ігри, уявляти себе справжніми Робін Гудами та Джеймс Бондами, рятувати принцес від лап чудовиськ і навколишній світ від рук злодіїв.

Для чого потрібна іграшкова зброя?

Хлопчики полюбляють діяти. Кому ж не сподобається цікава гра з переслідуваннями, командні двобої, модельовані рольові історії про ковбоїв або лицарів. Існує щонайменше п’ять причин, щоб придбати іграшкову зброю:

  • безпека – дитина буде гратися пластиковими стрілами с присосками, а не загостреною паличкою;
  • активність – ігри з водяними пістолетами або іграшковими автоматами передбачають рух, потрібно бігати, присідати, ховатися;
  • виховання мужності – двобій на мечах, навіть пластикових, потребує сили духу та хоробрості в серці;
  • привчання до спорту – іграшки для хлопців можуть привести дитину у світ професійного фехтування або стрільби;
  • розвиток почуття справедливості – хлопці обожнюють бути героями, а великий іграшковий автомат в цьому неабияк допоможе.

Саме дитяча зброя оптом – це той реквізит, котрий додасть будь-якій грі справжності та повністю захопить дитячу уяву.

Різновиди іграшок для хлопців

Сучасні технології дозволяють створювати якісні та реалістичні моделі дитячої зброї. Серед них є сучасні іграшки – великі автомати, пістолети. Складні моделі оздоблені ліхтариками та лазерами. Також існують іграшки для дітей молодшого віку – пістолети с музикою та світловим декором.

Класична модель, котра десятиліття приваблює хлопців будь-якого віку - водяні пістолети та автомати. Це сезонна іграшка, призначена для відпочинку на вулиці або на природі, поблизу водоймищ. Водяний пістолет – ідеальний варіант для пляжу.

Ще один цікавий різновид іграшок для хлопчиків – середньовічна дитяча зброя. Європейські мечі, японські катани, луки зі стрілами та арбалети – це все доволі романтичне приладдя для ігор. Іграшки такого плану можуть викликати інтерес дитини до історії, вони розвивають уяву та творчі здібності. Пам’ятайте, що іграшкові пістолети або мечі – це зброя, хоч і «несправжня». Уважно слідкуйте за тим, як дитина грається, не дозволяйте «бої без правил», піклуйтеся про безпеку.

text_show_all_text text_hide_all_text