LEGO

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Конструктори ЛЕГО

Запрошуємо вас до інтернет-магазину beles.com.ua, де ви можете купити конструктори Лего оптом за низькою ціною! Ми пропонуємо широкий вибір продукції, яка задовольнить потреби як дітей, так і дорослих. У нашому асортименті є Лего для дітей різного віку, а також складні й чаруючи конструктори для творчих ігор.

Купуйте конструктор Лего гуртом для бізнесу, і ви зможете задовольнити потреби своїх клієнтів у найкращих іграшках. Наші набори Лего привернуть увагу дітей і зроблять ваш бізнес більш привабливим для клієнтів. Купіть Лего оптом в інтернет-магазині beles.com.ua, і ви отримаєте високоякісну продукцію за найкращими цінами.

Лего пропонує сучасні конструктори, які підходять як для маленьких дітей, так і для тих, хто вже має досвід з конструюванням. Ці захоплюючі набори привернуть увагу як хлопчиків, які люблять конструювати не менше, ніж дівчатка, так і дівчаток самостійно.

 

Що таке конструктори Лего?

Конструктори Лего - це набори пластикових кубиків різного кольору з тематичними наборами, які легко з'єднуються за допомогою спеціальних кріплень. Діти можуть зібрати різноманітні моделі транспорту, будівель, роботів та іншого.

Найновітніші конструктори Лего - це справжні роботи з електродвигунами та мікроконтролерами. Вони можуть бути запрограмовані та керовані з мобільного додатка, створюючи рухомі моделі машин, кораблів, поїздів і літаків.

Лего для дітей - чудовий засіб розвивати уяву, креативність та дрібну моторику. Вони можуть створювати свій власний світ з пластикових кубиків різних кольорів.

Для дорослих існують спеціальні конструктори Лего, які допомагають розвивати логічне мислення і креативність. Вони можуть зібрати рухомі моделі машин, кораблів, поїздів чи літаків, а також запрограмувати робота.

Лего - це не тільки захоплююча забавка, але й можливість розвивати різні навички як у дітей, так і у дорослих.

 

Історія компанії

ТМ LEGO - це світовий бренд з багатою історією, що заслуговує на довіру. Історія LEGO почалася в Данії у 1932 році. Оле Кірк Крістіансен з бідної сім'ї, створив дитячі дерев'яні кубики. Компанія отримала назву LEGO - походить від "leg" (грати) і "godt" (добре). У 1947 році почали випускати пластмасові кубики з ідентичними штирями. ЛЕГО стало одним з найбільш популярних дитячих подарунків. Компанія виробляє понад 600 наборів для 130 країн світу.

Щоб поліпшити кріплення деталей та матеріали для виготовлення іграшок, компанії LEGO знадобилося близько 10 років. У Люксембурзі свій перший приз за кращу дитячу іграшку, компанія отримала в 1968 році, приймавши участь в конкурі. Приблизно в цей час, LEGO почав розробку своїх основних серій іграшок, наприклад, LEGO TECHNIC, LEGO Duplo. Пізніше з'явилися такі серії конструктора Лего як: LEGO Minecraft, Lego Disney Princess, Lego City, Lego Super Heroes, Lego Juniors, Lego Star Wars, Lego Boost, LEGO Hidden Side, Lego Speed Champions, LEGO Dots та інші. Американський журнал Fortune 2000 року присвоїв звання кубику Лего «Товар століття». Різні нагороди та гучні звання безумовно підтверджують якість і світовий авторитет конструкторів ТМ LEGO. Конструктори мають попит у батьків, адже граючи, розвивається дрібна моторика у дитини, також сприяє розвитку творчого потенціалу та образного мислення.Цікаво, що в 1986 році при співпраці видавництва були написані 9 книг і 19 короткометражних фільмів для дітей, які з'явилися на європейському ринку. Ні для кого не секрет, що кожен з наборів LEGO розповідає свою цікаву історію, тим самим захоплюють не тільки дітей по всьому світу, а й дорослих.

 

Існує 16 основних серій конструкторів LEGO. Найпопулярніші серії включають:

 1. Baby&Duplo – призначена для маленьких користувачів з різним віком і інтересами. Це більш габаритні кубики «Дупло», безпечні для маленьких дітей, а також є безкоштовні онлайн-ігри та тематичні набори, такі як "Навколо світу".

 2. Super Heroes – ця обмежена серія містить найвідоміших персонажів DC Universe і Marvel, таких як Джокер, Бетмен, Росомаха, Халк і Залізна людина, що дозволить кожній дитині відчути себе справжнім супергероєм.

 3. Disney Princess – ідеальна серія для дівчаток, створена за мотивами діснеївських мультфільмів, з улюбленими казковими персонажами, такими як Рапунцель, Попелюшка, Білосніжка, Жасмін і Русалочка.

 4. Star Wars - серія для фанатів легендарної саги, включає набори іграшок на космічну і фантастичну тему, зі складними завданнями, що зростають з роками.

 5. Ninjago – повністю присвячена японським воїнам-ніндзя. Ця серія розповідає історію боротьби добра і зла, що спонукає дітей задуматися про важливі цінності.

 

Чому конструктори LEGO такі популярні?

 • Універсальність деталей;

 • Широкий асортимент;

 • Висока якість;

 • Увага до деталей;

 • Розвиваючі можливості;

 • Доступні ціни.

Придбати конструктори Лего в Україні оптом, і ви отримаєте якісну продукцію з найкращого світового бренду. Разом з нами, ви станете часткою неймовірного світу Лего, де можливості безмежні, а творчість ніколи не межує. Не зволікайте - зробіть замовлення в магазині "Белес" і отримуйте задоволення від творчості разом з Лего!

text_show_all_text text_hide_all_text