Про компанію

Історія компанії Белес Україна

Компанія Белес Україна була створена в 2010 році. З самого початку існування основною сферою діяльності було обрано оптовий продаж іграшок та інших товарів для дітей, а також товарів для активного відпочинку і спорту. Крім цього, Белес Україна, досягла значних успіхів у сфері дистрибуції господарських товарів і канцелярії, тим самим надаючи своєму клієнтові можливість розвитку торгового бізнесу в різних сегментах.

Сьогодні Белес - це розвинена мережа регіональних представництв по всій території України з власними складськими приміщеннями, шоу-румами, зручними офісами для клієнтів і транспортно-логістичними комплексами.

Мета

Головною метою оптової компанії Белес Україна є створення найбільш сприятливих і вигідних умов для розвитку бізнесу своїх клієнтів, шляхом організації прямих поставок від основних виробників товарів для дітей, активного відпочинку і спорту, забезпечення конкурентних пропозицій, як в галузі асортименту, так і в галузі цін.

Ми віримо, що тільки взаємовигідна співпраця з клієнтом, - дозволить сформувати міцні ділові відносини. В таких умовах клієнти з упевненістю зможуть планувати подальший розвиток свого бізнесу, а компанія Белес Україна досягне лідируючих позицій в регіонах присутності.