Велосипеди 2-х колісні

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Чи потрібен дитині велосипед?


Діти обожнюють кататися на велосипедах. На прогулянках щасливого власника двоколісного «чуда» завжди оточують друзі, що просять покататися. Деякі батьки побоюються купувати дитячі двоколісні велосипеди, побоюючись, що чадо понабиває собі синців та шишок. Але це абсолютно даремно.

Користь велосипедів для дітей

Велопрогулянка - це не тільки спосіб весело провести час, а й велика користь для здоров'я. Ось тільки деякі з переваг катання:

  • Тренує м'язи ніг, вестибулярний апарат, спритність і уважність;
  • Зміцнює хребет;
  • Підвищує витривалість ;
  • Покращує кровопостачання і роботу серця;
  • Тренує і розвиває координацію та вміння тримати рівновагу.

Таким чином, дитячі велосипеди просто необхідні, якщо дитини має деякі проблеми зі здоров'ям. На додаток до курсу лікування обов'язково придбайте йому велосипед і навчіть кататися.

На що звертати увагу при виборі велосипеда

В першу чергу подбайте про те, щоб обрати відповідний зросту малюка велосипед. На занадто маленькому кататися він не зможе, тому що коліна будуть упиратися в кермо. Ну, а з дуже великим він просто не впорається, оскільки навряд чи дістане до педалей.

  1. Велосипед з десятидюймовими колесами підійде для малюків ростом від 75 до 95 см. Найчастіше саме такі купують для дітей віком від 1 року до 3 років. У такому віці непросто тримати рівновагу, тому такі моделі оснащені додатковими коліщатками, що допомагають тримати стійкість. Крім того, на них можна встановити ручку, як на триколісних велосипедах-колясках. Вона зазвичай кріпиться під сидінням і допомагає батькам направляти дитину.
  2. Колеса з діаметром 12 дюймів підходять для дітей 3-4 років з ростом від 95 до 101 см.
  3. Якщо дитина має зріст від 101 до 115 см, вибирайте велосипед з діаметром коліс 16 дюймів.
  4. Двадцатідюймові колеса потрібні на велосипедах для дітей зростом від 115 до 128 см.

Як можна побачити у вищенаведеному списку, видно, що велосипеди 2-х колісні в першу чергу мають бути зручними. Крім того, не ігноруйте розмір рами. Коли дитина стоїть на землі, рама повинна бути нижче приблизно на 7-12 см (але ні в якому разі не менше 5). Це дозволить їй легко зістрибнути в разі, якщо вона не впорається з керуванням. Якщо ви досі не придбали велосипед для своєї дитини, відвідайте інтернет магазин іграшок та спортивних товарів http://beles.com.ua/, тут ви легко зможете обрати саме таку модель, яка сподобається вашому сину чи дочці та буде максимально зручною.

text_show_all_text text_hide_all_text