Карети, коні, поні

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитячі іграшки для маленьких дівчат


Іграшкові коники – завжди чудовий подарунок для дівчинки. Крилаті Пегаси, єдинороги та поні з казкової країни не полишать байдужою жодну маленьку принцесу. Чарівні коники стануть учасниками різноманітних ігор та улюбленцями всіх дітлахів. Зазирніть до нашого магазину https://beles.com.ua/, де на вас чекає великий асортимент цих чудових іграшок.

Казкові коники

Юні прихильниці славетного мультсеріалу «Мія та я» віддадуть належне колекції казкових єдинорогів, що живуть у казковій країні Сентопія. Такі коники допоможуть малятам відтворювати в процесі гри сцени з улюблених серій мультфільму. Діти також матимуть змогу створювати власні історії з цими персонажами. Коники-Пегаси з красивими крилами зможуть здивувати малюків своїми можливостями. Іграшки працюють на батарейках, тому здатні рухатися. Якщо їх увімкнути, лунатиме приємна музика, а на ніжках світитимуться копитці. Будь-який малюк одразу вподобає таку іграшку. Красиві коники без батарейок порадують своїх маленьких хазяйок розкішними гривами, які можна заплітати та вичісувати. Для дівчаток, що особливо люблять робити зачіски, можна придбати іграшковий набір, до якого входять розчіски, шпильки та гумки для волосся. Дбаючи про свого поні, ваша дитина навчиться піклуватися про наших менших братів та опановуватиме навички стиліста.

Поні з каретами

Аби лялька-принцеса змогла відправитися на бал, їй потрібна розкішна карета та красива конячка. В нашому магазині є широкий вибір таких ігрових наборів. Тут можна знайти карету для Барбі або маленький екіпаж для невеличкої ляльки. Кожна дівчинка буде у захваті від інтерактивного набору, в якому конячка, наче справжня, ходить та возить карету. Такі іграшкові карети мають музичні та світлові спецефекти. Кожна гра з інтерактивним поні буде покращувати комунікативні навички дитини. Іграшковий коник навчить її любити та піклуватися.

В нашому магазині ви можете придбати іграшкових поні оптом за дуже вигідними цінами.

text_show_all_text text_hide_all_text