М'які іграшки Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

М’які іграшки: плюшева ніжність для вашої дитини


Перш ніж купити дитині іграшку, більшість батьків серйозно замислюється над тим, яку педагогічну функцію і психологічне навантаження вона несе, чого навчить у майбутньому, які почуття в недосконалій дитячій душі побудить, а також з ким почне ототожнювати себе дитина, яку роль приміряти? Тому дуже важливо вибирати такі іграшки, які допоможуть маленькій людині перетворитися в добру, турботливу и благородну особистість.

Заглянемо в історію: як з’явилася мяка іграшка?

На відміну від інших лялькових побратимів, м'які дитячі іграшки побачили цей світ значно пізніше. При створенні вони уособлювали собою різних тварин, яких дбайливі мами шили своїм чадам з клаптиків тканини, а потім набивали ватою і прикрашали, використовуючи різні навички рукоділля, в'язання та вишивки. Було це приблизно на початку XIX століття. А от уже в його кінці широкий розвиток отримало кустарне виробництво м'якої іграшки в промислових масштабах. На початок пришлого віку прийшовся справжній бум у виробництві цієї категорії дитячих товарів і виник так званий «феномен плюшевого ведмедика», тому що без перебільшення в усьому світі найулюбленішою іграшкою дітей, і навіть дорослих, став плюшевий ведмедик на ім’я Тедді.

Як зробити правильний вибір?

Щоб іграшка після придбання не припадала пилом в шафі, потрібно підійти до процесу покупки з максимальною увагою. Якщо робити це з душею, тим паче в інтернет-магазині http://beles.com.ua/, м'який звір не тільки стане кращим другом дитини, але і подарує давно забуту радість іншим членам родини. При виборі виробів цієї категорії потрібно звернути увагу на кілька факторів.

  • Вік дитини. Якщо подарунок планується для маляти, найкращим варіантом будуть вироби з коротким ворсом або зовсім гладкі. Вони не становлять небезпеки для новонародженого та легко очищаються від бруду і пилу. Намагайтеся вибирати плюшевих тварин, які максимально повторюють образ у реальному житті, оскільки дитина повинна пізнавати реальний тваринний світ з перших кроків. Більш дорослій дівчинці сподобається щось оригінальне, або її улюблена тварина в великих розмірах.
  • Якість виготовлення – цей фактор має особливе значення, якщо ви вирішили купувати м'які іграшки оптом. Тому слід приділити увагу наступним аспектам:
  • Ворсинки не повинні випадати при мінімальному дотику і розповсюджувати їдкий неприємний запах і залишати фарбу, що створює небезпеку для дитячого здоров’я.
  • Шви повинні бути гладкими і непомітними.
  • Дрібні деталі, наприклад, ніс або очі, в ідеалі надійно закріплені на іграшці, щоб захоплена грою дитина не змогла «спробувати» їх на смак.
text_show_all_text text_hide_all_text