Велосипеди 3-х колісні

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Чому варто купити 3-х колісний велосипед?


Велосипеди 3-х колісні – це радощі для батьків і малюків. Вони розвивають м’язи ніг малюка, дозволяють навчитися виконувати кілька операцій одночасно та поліпшують орієнтацію у просторі. Крім того, маленькі залізні коні збільшують задоволення яке отримує чадо від кожної прогулянки.

3-х колісний велосипед має багато переваг, які роблять його стильним та багатофункціональним транспортним засобом. Ось хоча б пара з них.

  • Оформлення. Сучасні 3х колісні дитячі велосипеди оформлюються в стилі відомих казок та мультфільмів. Це дуже подобається малюкам, які навіть на прогулянці можуть бути з улюбленими героями. Також така особливість допомагає вирізняти дитину серед інших та легше знаходити родичів, що доглядають за нею.
  • Функціональність. 3х колісні дитячі велосипеди багатофункціональні. Вони оснащені тримачами для ніг, тентами, сумками для речей, дзвониками, іграшками та багатьма іншими корисними аксесуарами. Такі особливості дозволяють виходити з малюками з дому в будь-яку погоду, здійснювати візити до магазинів, робити з кожної прогулянки приємну та захоплюючу подію.

На що треба звернути увагу при виборі велосипеда?

  1. Колеса у надійного дитячого велосипеда мають бути зроблені з резини. Це дозволить легко долати різноманітні перешкоди та нерівності тротуарів, а також збільшить м’якість ходу пристрою.
  2. Сидіння у дитячого залізного коня має бути м’яке та зручне. Бажано, щоб його спинка була трохи відхилена назад. Це дасть можливість дитині у будь-яку мить розслабитися та спертися на неї під час прогулянки. Додатково сидіння може бути оснащене ременем безпеки. Такий пристрій не дасть дитині впасти або скотитися з ровера, навіть у разі, якщо вона засне.

Як доглядати за велосипедом?

Дитячий 3-х колісний велосипед не потребує особливого догляду. Достатньо буде лише протирати ганчіркою всі металеві частини коника, а також змащувати механізми пристрою мастилом будь-якої марки. Всі деталі, які зроблено з тканини, можна легко зняти та випрати у машинці або вручну.

Де купити велосипед?

Якісні дитячі велосипеди оптом можна купити в онлайн-магазині http://beles.com.ua/. В цьому маркеті представлені залізні коні багатьох українських та зарубіжних виробників, а також аксесуари та деталі для них. Спеціалісти крамниці допоможуть обрати та купити дитячі триколісні велосипеди оптом для малюків будь-якого віку.

text_show_all_text text_hide_all_text