Набори ігрові

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Тематичні набори для хлопчиків


Останнім часом великою популярністю користуються тематичні ігрові набори. Вони допомагають організувати сюжетно-ролеві ігри, формуючи таким чином наочно-дієве мислення. Малюк не лише із захопленням проводить свій час, але й розвивається, набуваючи необхідних навичок. Інтернет-магазин «Белес» пропонує ігрові набори для хлопчиків оптом. Усі товари вироблені з безпечних матеріалів та мають відповідні сертифікати. Ми слідкуємо за якістю продукції та регулярно поповнюємо асортимент популярними новинками.

Найширший асортимент ігрових та ролевих наборів для хлопчиків

Пропонуємо увазі покупців іграшки різної спрямованості:

  • Набір садовода зробить вашу дитину більш відповідальною та уважною, сприятиме розвитку працелюбності та любові до природи. Зручне та легке приладдя виглядає, наче справжнє.
  • Військовий набір – мрія будь-якого хлопчини! Сміливі та відважні солдатики, потужна техніка, пістолети та інші атрибути захоплять дитину цікавою та яскравою сюжетною грою.
  • Боксерський набір покращує фізичну форму, розвиває силу та витривалість. Підвісний чи напільний, з наповнювачем чи надувний – в каталозі знайдеться товар на будь-який смак.
  • Набір рятівника розвиває фантазію та надає від самого дитинства лише позитивні якості. Для малюків, на першому місці стоятимуть справедливість, дисципліна та захист інших дітлахів.
  • Набір лицаря дозволить дитині приміряти на себе шолом та обладунки, що виблискують на сонці, та взяти до рук меч або лук зі стрілами. Ця гра розвиває сміливість та дає вихід енергії, що дуже корисно для гіперактивних дітей.

Купівля тематичних іграшок підштовхує маленьких чоловіків до гармонійного розвитку та розуміння складнощів світу, що їх оточує. Телефонуйте за номером, наведеним на сайті, або замовте товар оптом, скориставшись кошиком. В каталозі нашого інтернет-магазина – лише якісна продукція від надійних виробників. Вартість доставки та процент можливої знижки уточнюйте у менеджера додатково.

 

text_show_all_text text_hide_all_text