Конструктори металеві

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Металевий конструктор – стара добра іграшка


Кожна дитина починає знайомитися з навколишнім світом за допомогою ігор. Батьки це розуміють, тому намагаються купити дитині не тільки гарну, але і корисну іграшку. Незважаючи на величезний вибір нових і модних товарів, давно відомі конструктори не втратили популярності.

Дитячі металеві конструктори – класична розвиваюча забава. Вони допомагають розвивати корисні навички, які неодмінно стануть в нагоді малюку в майбутньому. Серед них логіка, дрібна моторика, уява, посидючість, пам'ять і увага.

Види металевих конструкторів

Знайти металеві конструктори для дітей оптом можна в інтернет-магазині дитячих іграшок «Белес». На сайті представлені чотири категорії таких конструкторів:

  • Серія Metal Models від китайського виробника. Буває трьох видів (92, 127 і 183 деталей): модель навантажувача, гвинтокрила, гоночного автомобіля. Підходить для дітей від шести років, мінімальне оптове замовлення 48 штук.
  • Metal Models 4-х видів (від 175 деталей). У набір входить: модель танка, самоскида, екскаватора, підйомного крана.
  • Серія RACING: 4 види моделей, серед яких два різновиди гоночного боліда.
  • Серія «Юний Самодєлкін». У наборі іграшковий шуруповерт на батарейці.

Металевий конструктор «Юний Самодєлкін» – складний, але цікавий набір, який сподобається кожному хлоп’яті. За допомогою зручного шуруповерта і гайкового ключа можна швидко зібрати різні види транспорту. Завдяки захоплюючому процесу складання, малюк відчує себе впевненим механіком і створить цікаву модель, використовуючи фантазію і всебічно розвиваючись. Така іграшка стане відмінним подарунком, особливо якщо врахувати її високу якість і безпечний для здоров'я матеріал.

Умови придбання

Ціна на вироби стане доступна після реєстрації на сайті магазину. Замовити металеві конструктори оптом можна трьома способами:

  • через форму замовлення і кошик в інтернет-магазині;
  • по вказаному телефону;
  • безпосередньо в офісі компанії.

Наша компанія працює тільки з перевіреними виробниками і представляє необхідні документи на товар. Спосіб оплати узгоджується індивідуально з менеджерами компанії. Оплатити товар можна будь-яким способом. Також можлива безкоштовна доставка транспортом компанії «Белес» або за допомогою інших служб.

text_show_all_text text_hide_all_text