Мозаїка, пазли

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитячі пазли: розвиваємося, граюючи


Нинішній світ дитинства неможливо уявити без іграшок – кожній дитині вони необхідні, наче глоток свіжого повітря. Вони є своєрідним інструментом розвитку особистості, крім того, іграшки виступають в ролі того середовища, яке дозволяє малюкам виражати свої почуття, досліджувати навколишній світ. До того ж іграшки вчать дитину спілкуватися і пізнавати, в першу чергу, самого себе!

Історія пазлів

Перші головоломки під назвою «пазли» з'явилися ще в XVIII столітті. Тоді нікому невідомий винахідник приклеъв звичайну географічну карту до дошки з дерева, а потім розрізав її на шматки. Їх форма була довільною, неправильною, а рухала чоловіком не проста цікавість. Він прагнув досягти прикладної функції атрибуту, який мав виступати своєріднім посібником для географічних уроків. Поступово цікава ідея не тільки не забулася, але й прижилася. З часом пазли вийшли зі шкільних стін і перетворилися в інструмент аристократичного дозвілля, а потім і в цікаву дитячу забавку.

Переваги, користь для малюків, нюанси вибору

Пазли для дітей являють собою мозаїку, що збирається крихітних часточок. Монотонна робота такого плану розвиває увагу і дрібну моторику, до того ж дуже корисна для гіперактивних малят, тому що допомагає заспокоїти дитину і, що теж дуже важливо в наш час, подалі від сучасних гаджетів.

Дитячі мозаїки можуть бути простими: лише з десятків досить великих деталей у вигляді простого малюнку улюбленого героя з мультика або казки. Більш складні картини представляють собою вже декілька тисяч «клаптиків», на яких може бути зображено без перебільшення, що завгодно.

Перед тим, як вибрати відповідний товар, треба визначитися з місцем проведення часу. Для цього бажано знайти рівну поверхню. Ідеальний варіант – стіл, але якщо картинка має вигляд справжнього панно, то можна починати процес на підлозі. Слід тільки мати на увазі, що він може затягнутися. Якщо ви вирішите купити дитячі пазли оптом, то, вибираючи місце, задумайтеся, чи не буде заважати вам дитина під час гри.

Інтернет-магазин http://beles.com.ua/ допоможе батькам хлопчиків і дівчаток будь-якого віку здійснити мрію за прийнятну ціну з економією часу на пробіжки по магазинах. Розвиваючі та інтерактивні іграшки для малюків, пазли будь-яких габаритів і цікаві набори для творчості задовольнять смак будь-якого капризулі. Ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід до кожного заказу;
  • високу якість сервісного обслуговування;
  • оперативне реагування на клієнтські запроси і компетентні відповіді на питання покупців.
text_show_all_text text_hide_all_text