Іграшки для дівчаток Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Іграшки для дівчаток для всіх вікових категорій


Хто з нас в дитинстві не мріяв про майбутню професію? Вже з перших років виникали думки про цікаве заняття. Згадайте, чи не грали ви в лікаря, лікуючи «хворі» м’які іграшки? Чи не продавали обгортки від шоколаду, «розраховуючись» з покупцями листям дерев? Чи не пробували себе в ролі суворого вчителя? – Було ж?! З цього і починається дитинство, яке в майбутньому формує особистість кожного немовля.

Але це було давно. На сьогоднішній день, виробництво дитячих іграшок достатньо розвинене, щоб дати максимально чіткі поняття та наблизити дітей до реальності.

Розрізняють три основні види дитячих іграшок

  • Для дівчаток
  • Для хлопчиків
  • Універсальні

Юні леді постійно потребують піклування, намагаючись кожним доступним методом звернути на себе увагу. Бути в центрі подій їм крайнє необхідно, тому розробники випустили цілий ряд іграшок для дівчаток, аби максимально розвинути їх спосіб мислення.

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент іграшок для дівчаток

  • Ляльки, пупси, фігурки. Цей розділ пропонує вінілові фігурки для колекціонування, літаючі ляльки на акумуляторах, комплекти ляльок із захоплюючих мультфільмів, наречені для них, дивовижні сім’ї, а також додаткові комплектуючі: розчіски, дзеркальця, різноманітне вбрання для святкових та повсякденних образів.
  • Лялькові замки, будиночки - найрізноманітніший вибір осель для принцеси вашої малечі з широким вибором комплектуючих: ліжок, табуретів, столів та декору інтер’єру.
  • Косметика. Комплекти для волосся та зачісок, що допоможуть вашій красуні бути завжди доглянутою, дитяча біжутерія та декоративна косметика – додасть особливості.
  • Розвиваючі іграшки, інтерактивні ляльки, набори для творчості допоможуть сприймати світ по-справжньому, навчатись самостійності.
  • Іграшкові ліжка та коляски для дівчаток та їхніх улюблениць стануть чудовим елементом для прогулянок.

В юному віці саме виховання батьків та вплив оточуючих сприяє розвитку уяви та креативного мислення дівчаток, але без допомоги розважальних ігор самостійно зробити це буде набагато складніше. Це саме той вік, коли іграшки стають не тільки забавою, але й несуть користь, тому варто замислитись над покупкою дійсно важливих дитячих товарів.

Для власників бізнесу по продажі дитячих товарів ми пропонуємо придбати іграшки для дівчаток оптом по знижених цінах для кращої рентабельності капіталу.

text_show_all_text text_hide_all_text