Скотч, клей Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Канцелярія оптом: скотч і клей


Працюючи з папером, картоном або іншими матеріалами, час від часу виникає необхідність їх скріплення. Як правило, такі завдання неминучі у різноманітній творчій діяльності, в діловодстві, при упаковці тари і т.д. У кожному з цих випадків можна купити клей потрібної марки або клейку стрічку потрібної ширини.

Канцтовари від компанії «Белес»

Канцтовари від компанії «Белес» - це завжди широкий вибір. Купити скотч і двосторонню стрічку можна будь-якої довжини і ширини в зручних для вас упаковках. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте товари високої якості.

Якщо ви зацікавлені в закупівлі канцелярського приладдя оптом, запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом. У нашому каталозі з фото і докладною інформацією для оптовиків представлені:

  • Клей канцелярський, ПВА, універсальний в практичних ємностях;
  • Двостороння липка стрічка на паперовій та пінній основі;
  • Прозорий скотч оптом різної довжини і ширини;
  • Стрейч плівка;
  • Клейові олівці по 8, 9, 10, 15, 21, 25 г;
  • Набори різнокольорових гелів з блискітками на клейовій основі для декорування.

Ми приділяємо пильну увагу розширенню асортименту, тому у нас можна замовити не тільки клей оптом, але і весь спектр якісної продукції для дитячої творчості та розвитку.

Принципи роботи інтернет-магазину «Белес»

Наша діяльність пов'язана з продажем товарів для дітей, тому необхідною умовою для роботи є безпека продукції, яка реалізується. З іншого боку, канцтовари повинні бути зручними у використанні, а також мати привабливі зовнішні якості, оскільки вони в першу чергу призначаються для дитячої творчості. Все це надають постачальники, які вже зарекомендували себе на цьому ринку, ті, з якими ми співпрацюємо не один рік.

Якщо ви є власником торгової точки, організатором творчого гуртка або просто хочете придбати нашу продукцію для школи чи групи дитячого садка, ви завжди можете розраховувати на високу якість товарів, низькі ціни і оперативне обслуговування.

З нами працювати не тільки зручно, але й вигідно.

text_show_all_text text_hide_all_text