Конструктори Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Чому конструктори – це універсальні іграшки


Конструктори – це такі іграшки, з якими діти різного віку можуть гратися протягом годин. Виробники дуже часто пропонують дітям нові та ще більш цікаві варіанти. В каталозі інтернет-магазину Белес Україна є дитячі конструктори як для малюків, так і для підлітків.

З конструкторами із захопленням грають як маленькі леді, так і юні джентльмени. Щоб дитина була справді задоволена конструктором, їй треба не лише купувати будь яку подібну іграшку, але і підібрати варіант, яких буде цікавий для дитини певного віку. Придбавши дитині конструктор, батьки без сумніву подарують своєму чаду саму популярну розвиваючу іграшку.

В залежності від тематики та особливостей конструктор зможе розвинути у дитини фантазію і творчість. Крім цього дрібні деталі покращують моторику і пам'ять, що дуже важливо для дітей будь якого віку. Граючи такими іграшками малюки вчаться пізнавати світ та узнають основи рахування. Магазин Белес Україна пропонує конструктори оптом у великому асортименті. Кожен із представлених в каталозі варіантів цікавий і пізнавальний.

Які бувають конструктори

Деякі батьки вважають, що конструктори – це лише «Лего», але це зовсім не так. Цих розвиваючих іграшок існує велика кількість. Вони різняться по матеріалу виготовлення, формі та призначенню. Найбільшу популярність завоювали такі види конструкторів:

  • Пластикові. В цих наборах є блоки з яких можливо построїти дім, або залізничну дорогу. Частини такого конструктора великі, тому вони безпечні для ігри малюків. Діти не зможуть випадково проковтнути частини;
  • Дерев’яні. Сюди входять кубики та інші геометричні фігури, з яких можливо побудувати забавну споруду. Частини можуть бути пофарбовані, що дозволить швидко вивчити з малюком кольори;
  • Залізні. Такі конструктори для хлопців і дівчат старшого віку стануть справжнім подарунком. В набор є не лише дрібні деталі, гайки та болти, а і справжня викрутка та ключ;
  • Конструкторі із дрібних частин типа «Лего». Такі набори можна знайти як для хлопців, так і для дівчаток. На сайті beles.com.ua є безліч наборів з замками і принцесами, а також різною технікою.

Магазин Белес Україна пропонує широкий асортимент від різних виробників. Усі товари, що є на сторінках інтернет магазину, мають сертифікат, тому вони безпечні для дітей різного віку.

text_show_all_text text_hide_all_text