Маркери Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Маркери – незамінний канцелярський інструментарій для творчих дітей


Поряд з олівцями, фломастерами та ручками, маркери входять у список популярних канцтоварів. Дітям легко малювати ними чарівну квітку чи розмалювати улюбленого персонажа, а дорослі використовують їх для роботи з друкованими текстами. Хоча на нашому ринку цей товар з’явився пізніше фломастерів, країна вже гідно оцінила його користь і зручність. Будь-який торговий об’єкт пропонує маркери різних видів, кольору і призначення. Більшість дитячих закладів купують маркери оптом.

Види маркерів

Відокремлюють маркери наступних видів:

  • текстовиділителі. Слід напівпрозорий. Їх колір, як правило, максимально яскравий, щоб виділений фрагмент ділянки кидався в очі;
  • перманентні. Випускаються на спиртовій і водній основі. Слід напівпрозорий, глибоко просочує основу, практично не виводиться з неї;
  • спеціальні. Золото, срібло, рідка крейда, лак, фарба – майже кожний декоративний ефект може відтворюватися за допомогою особливих маркерів.
  • Існують навіть види, які пишуть на розігрітому металі, дереві чи пластиці. Ціна на такі маркери виправдано висока;
  • для дощечок і фліпчартів. Дозволяют писати максимально яскраво, добре видно, використовуються при проведені семінарів, нарад. Якщо дома є доска, ці маркери оптимальні для занять із дітьми;
  • для компакт-дисків. Щадна основа. Як правило, в наявності є капілярний наконечник, забезпечуючий тонку лінію на письмі.

Найбільшою популярністю користуються текстовиділителі. Кожний магазин із відділом канцтоварів пропонує їх у широкому асортименті.

Гідності маркерів

Маркер є одним з видів фломастера. Існують маркери, які змиваються водою. Пишучий вузол буває напівкруглим чи клинковоподібним, тому він, як кістка, може залишати слід потрібною товщиною. Ця частина ворситься і не змішується навіть при сильному натиску, коли малюк малює із ще недорозвиненою дрібною моторикою. Ковпачок завжди щільно фіксується, тому дитина не загубить його. Корпус може бути герметично запаяним, щоб не допустити пересихання чорнил.

text_show_all_text text_hide_all_text