Олівці кольорові, олівці графітні Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитячі графітні та кольорові олівці для занять творчістю


Яка дитина не любить кольорові олівці? Ще до початку навчання у школі, діти вчаться ними малювати та зафарбовувати готові малюнки. Важливо, аби дитина мала багато олівців різних кольорів та могла передавати на папері нюанси відтінків та вдосконалювати свою майстерність. Дорослим вони також стануть у нагоді, оскільки багато художників у роботі віддають їм перевагу перед фарбами.

Особливості олівців

Якщо сфера вашої діяльності пов’язана з малечею, задумайтеся на тим, щоб придбати олівці для дітей оптом. Це дозволить прищеплювати дітям любов до мистецтва, розвивати їх творчий потенціал та дрібну моторику. Будь-який школяр мріє мати цілу колекцію кольорових канцелярських товарів. Яскраві та різнобарвні, вони привертають увагу та дарують натхнення. Магазин «Белес» пропонує придбати яскраві графітні олівці оптом. Таку покупку оцінить не лише дитина, але й дорослий. Кольорові олівці, які ми представляємо:

  • мають корпус, що виготовлений з гарної деревини, тому їх легко заточувати до бажаної товщини;
  • розташовані у картонній коробці з малюнками різної тематики для хлопчаків та дівчат: зображення тварин, персонажів мультфільмів та казок, машин і т. ін.;
  • розфасовані по 6-48 штук; виготовлені виробниками Китаю та України.

Переваги оптової закупки

Наш каталог містить великий асортимент продукції з круглими стрижнями різного кольору. Купувати олівці від виробника краще оптом, оскільки це надає наступні вигоди:

  1. ви купуєте товар дешевше, ніж у роздріб;
  2. ви завжди матимете в наявності олівці потрібних кольорів, аби забезпечити ними кінцевого споживача;
  3. ви порадуєте юних митців товаром високої якості.

Ціна виробів, що постачаються прямо з фабрики, є значно нижчою, ніж в інших магазинах. Не потрібно переплачувати: просто оформіть замовлення, і вам буде доставлено необхідну кількість товарів високої якості. Доставка здійснюється по всій країні.

text_show_all_text text_hide_all_text