Електромобілі та карти

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Дитячі електромобілі - сучасний транспорт для дітей


Магазин Белес пропонує зацікавленим сторонам взаємовигідне співробітництво. В асортименті великий вибір електромобілів для дітей від провідних виробників. В нашому випадку це означає, що весь транспорт повністю безпечний, та пройшов ретельну передпродажну підготовку.

Ми готові до зустрічі з покупцями

Дитяча продукція супроводжується повним пакетом необхідних документів і сертифікатів.

Дитячі машинки на електричній тязі дуже привабливі зовні. Це повна копія справжніх легкових автомобілів. З питань вибору товару і асортименту продукції, що реалізується, звертайтеся за вказаними номерами телефонів.

Досвідчені продавці-консультанти допоможуть визначитися з вибором тієї чи іншої моделі. Вони розкажуть про технічні характеристики машин, вартість товару та особливості догляду за електричним транспортом.

З ким ми працюємо і цінова політика магазину

У магазині дитячі електромобілі оптом мають змогу придбати комерційні структури і громадські організації. За доступною ціною закупівлю можуть зробити:

  • Табори відпочинку.
  • Пансіонати.
  • Дошкільні заклади.

Ми пропонуємо великий вибір моделей вітчизняних і зарубіжних виробників і встановлюємо для оптових покупців спеціальну ціну. Передбачені знижки на всю представлену продукцію.

Для нас важливо щоб маленький водій, вперше сівши за кермо свого автомобіля, отримав задоволення! Щоб він один міг впоратися з керуванням свого боліда!

Клієнти можуть провести оплату в зручній для них формі. Передбачено варіант безготівкового і готівкового розрахунку. Можливий переказ грошових коштів на банківську картку магазину.

Якщо хлопчик просить купити електромобіль, не відмовляйте йому. Можливо, через деякий час, це стане його справжнім захопленням або навіть професією. У нас ви можете вибрати різний автотранспорт для дітей за розумною ціною. Телефонуйте, приїжджайте, купуйте. Ми завжди відкриті для діалогу і довгострокового взаємовигідного співробітництва. Чекаємо на вас, шановні покупці!

text_show_all_text text_hide_all_text