Транспорт радiокерований

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Радіокерований транспорт - чому діти так полюбляють такі іграшки?


Радіокерована іграшка – подарунок, якому зрадіє не лише дитина, а й будь-який дорослий. Транспорт – найпопулярніший тип іграшок на радіоуправлінні. Він давно перестав бути просто дитячою забавкою: сьогодні організовується маса змагань доволі серйозного рівня, учасниками яких стають як школярі, так і пенсіонери. На полицях магазинів представлені сотні моделей таких іграшок: військові і цивільні машини; наземний, повітряний, водний транспорт.

Яку іграшку обрати?

Обираючи радіокерований транспорт, необхідно враховувати кілька факторів, які допоможуть купити найкращу модель.

  1. Перш за все, необхідно орієнтуватися на вік того, хто буде керувати іграшкою та його досвід. Якщо дитина ще не знайома з радіокерованими моделями, краще обирати прості в управлінні іграшки. Якщо ж рівень майстерності високий і є бажання взяти участь у змаганнях, необхідно купувати дорожчі, але значно якісніші моделі, технічні характеристики яких в рази кращі.
  2. Масштаби транспорту на радіоуправлінні теж різняться. Найменші машинки поміщаються в долоні, вони чудово підходять для ігор у кімнаті. Моделі більших розмірів призначені для використання на свіжому повітрі. Особливо важливо оцінити масштаб, замовляючи іграшку в інтернет-магазині.
  3. Найважливіша характеристика радіокерованого транспорту – тип живлення. Простіші моделі працюють від батарейок чи акумулятора, більш професійні оснащені двигуном внутрішнього згорання, який необхідно заправляти паливом.
  4. Матеріал, з якого виготовлена іграшка відіграє велику роль у її довговічності. Для використання в приміщенні підійдуть пластмасові моделі, а от для вуличних розваг краще обирати металеві.

Чим корисні радіокеровані іграшки?

Радіокеровані іграшки не лише приносять дитині задоволення від цікавих ігор, але й корисні для її розвитку. Управління транспортом розвине дрібну моторику рук та покращить орієнтацію в просторі. Більш складні моделі, наприклад, ті, що потребують дозаправки, навчать дитину самостійно доглядати за іграшками та дадуть змогу відчути себе справжнім гонщиком, авіатором чи капітаном корабля. Дитина дуже цінує подібні іграшки, береже їх від пошкоджень, а отже вчиться акуратно поводитися з речами. Транспорт на радіоуправлінні не дасть всидіти на місці, а рух – запорука дитячого здоров’я.

text_show_all_text text_hide_all_text