Сезонні товари Показати всі товари

Вид
1 стовпець
2 стовпці
2 стовпці
3 стовпці
Перелік
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту:

Сезонні іграшки, із якими діти грають із задоволенням


З першим літнім сонечком та першими теплими днями так хочеться швидше вибігти на вулицю. Щоб малюку було чим зайнятися на вулиці, треба взяти на прогулянку літні дитячі іграшки. Усі товари для дитячого дозвілля повинні бути надійними, екологічними та безпечними. Асортимент літніх іграшок, представлених в інтернет магазині Белес Україна, достатньо великий. Перед тим як придбати такі товари, треба звертати увагу на виробника. Сезоні іграшки, які представлені в каталозі, визначаються відмінною якістю.

Які іграшки будуть цікаві дітям

Усі дитячі іграшки для літа повинні бути не лише для розваги, а і для розвитку та навчання. Щоб малюки цікаво грали, потрібно потурбуватися дорослим. Так здорово грати разом з дітьми. Мильні бульбашки с великим задоволенням дують навіть батьки, а скільки непідробного захоплення у всіх викликають повітряні змії. Для дівчат і хлопчиків відмінними дарунками стануть такі іграшки:

  • Набори для пісочниці в яких є не лише відерко, лопатка та грабельки, але і безліч забавних формочок, виконаних у вигляді звірій та рослин;
  • М’ячі різних розмірів та кольорів;
  • Дитячі катери, які можна запускати не лише у ванні, але і в фонтані на вулиці;
  • Радіокеровані вертоліт або машинки.

Крім цього усі діти дуже полюбляють ховатися, тому у нагоді стануть палатки, що зроблені у вигляді наметів, автобусів або будиночків.

Як зробити дитяче дозвілля різноманітним

Літо – це відмінна пора для відпочинку та поїздок на море або річку. Малюки не можуть постійно плавати, їх періодично треба виводити з води, та розважати. Для цього підійдуть пісочні набори, різноманітні пірамідки та невеликі вантажні автомобілі. Дітям та дорослим дуже цікаво буде гратися разом. Можливо на морському березі зробити колодязь, який буди наповнятися водою самостійно, з прибуттям хвиль.

У нагоді буде і водяна зброя, дуже захоплююче грати з новими друзями у піратів та відважних моряків. Хоча і багато дорослих не будуть проти побігати по морському бережку та постріляти друг у друга.

Інтернет-магазин дитячих товарів beles.com.ua пропонує великий асортимент високоякісних літніх іграшок, які сподобаються хлопчикам і дівчаткам. Більша частина товарів представлена вітчизняними виробниками, тому вони безпечні, сертифіковані та дуже привабливі для малюків всіх віків.

text_show_all_text text_hide_all_text