Конструктор SLUBAN M38-B0633A "Car Club": машина, фігурка, 148 дет.

Артикул:M38-B0633A
  • Категорія: Категорія А
  • Країна похождення: КНР

Щоб побачити ціни на товари для обраного складу, Вам необхідно зареєструватися або увійти в свій обліковий запис.

Опис

Купити конструктор Sluban гуртом за доступною ціною в онлайн магазині Белес

Sluban - це ТМ, який завоював успіх серед батьків та дітей своєю різноманітністю та якістю. У 2004 році він був представлений на ринку, а з 2007 року Sluban є імпортером та дистриб'ютором в Європі. Кожного року ТМ оновлює свій каталог, пропонуючи нові конструктори на Ярмарку іграшок у Нюрнберзі. Тепер ви маєте можливість купити найновіші конструктори Слубан в онлайн магазині Белес та зробити дітей щасливими.

Однією з найважливіших переваг конструкторів з кубиків є їхня освітня цінність. Вони дають змогу малечі розвивати логічне мислення, фантазію та творчість. Під час гри з конструкторами, діти вчаться робити власні висновки, вирішувати завдання та розв'язувати проблеми. Такий підхід до навчання мотивує їхній розвиток і підготовлює до успішного подальшого навчання. Крім того, конструктори допомагають малечі навчатися співпраці та комунікації, що є важливими навичками для майбутнього.

Доставка по Україні

Ми забезпечуємо доставку у будь-який куточок України. Завдяки розгалуженій мережі складів, доставка іграшок відбувається швидко та ефективно.

Доставка іграшок по всій території України доступна за різними способами: транспортом фірми Белес Україна, іншими поштовими службами на ваш вибір або самовивезення. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших менеджерів.

Схожі товари:
Потрібна консультація фахівця?
Задайте Ваші питання нашим менеджерам:
За телефоном:
+38 (097) 062-02-95
Або надішліть запит на пошту: